2006 – 2007 Kız-Erkek 3×3 Beytepe Tam Saha Basketbol Turnuvası

Turnuva Kuralları:

* En önemli kural CENTİLMENLİKTİR
* Turnuvaya 2006-2007 ve altı yaş grubundaki kız-erkek sporcular katılabilir.
* Takım 1 antrenör ve 3 oyuncudan oluşur.
* Maçlar 18 METRE-10 METRE ölçüsündeki sahada 2,75cm pota yüksekliğinde 6 numara top ile 3×3 çift potada oynanır.
* Maç süresi 15 dakikadır.Süre sakatlık dışında durmaz.
* Basketler 1 sayı ,
* 3 sayı dışından 2 sayı ,
* Serbest atışlar 1 atış 2 sayı,
* Basketfaul tek atış 1 sayı ,
* Mola hakkı yok.
* Paylaşılamayan top savunmaya verilir.
* Maç kura ile başlar.
* Centilmenlik dışı-teknik faul 1 atış 2 sayıdır.
* Beraberlik halinde 3 serbest atış kullanılır.Beraberlik bozulmaz ise sırasıyla 1 serbest atış kullanılarak beraberlik bozulana kadar devam eder.
* Turnuva 16 takımla oynanır.
* A ve B grubu maçlar olmak üzere iki grupta; 08.10.2017 tarihinden itibaren,her Pazar 15:00-17:00 saatleri arasında SARAR İLKOKULU’nda,tek devreli lig usulü ile oynanacaktır.
* Gruplarında ilk 4 sıralamaya yerleşen takımlar çapraz eşleşme ile final grubu oynanır.
* Başvuru: Katılım Formu / Doktor ve veli izin yazısı
* Ödüller: 1. 2. 3. Ve 4. olan takımlara madalya ve kupa , MVP + Fair-Play Ödülü.

 

FİKSTÜR / MAÇ SONUÇLARI


1. Hafta / 08.10.2017


MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç 15:00 A1 ……… A8
2.Maç 15:20 A2 ……… A7
3.Maç 15:35 A3 ……… A6
4.Maç 16:00 A4 ……… A5
5.Maç 16:20 B1 ……… B8
6.Maç 16:35 B2 ……… B7
7.Maç 17:00 B3 ……… B6
8.Maç 17:20 B4 ……… B5

2. Hafta / 15.10.2017


MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç 15:00 A1 ……… A7
2.Maç 15:20 A8 ……… A6
3.Maç 15:35 A2 ……… A5
4.Maç 16:00 A3 ……… A4
5.Maç 16:20 B1 ……… B7
6.Maç 16:35 B8 ……… B6
7.Maç 17:00 B2 ……… B5
8.Maç 17:20 B3 ……… B4

3. Hafta / 22.10.2017


MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç 15:00 A1 ……… A6
2.Maç 15:20 A7 ……… A5
3.Maç 15:35 A8 ……… A4
4.Maç 16:00 A2 ……… A3
5.Maç 16:20 B1 ……… B6
6.Maç 16:35 B7 ……… B5
7.Maç 17:00 B8 ……… B4
8.Maç 17:20 B2 ……… B3

4. Hafta / 29.10.2017


MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç 15:00 A1 ……… A5
2.Maç 15:20 A6 ……… A4
3.Maç 15:35 A7 ……… A3
4.Maç 16:00 A8 ……… A2
5.Maç 16:20 B1 ……… B5
6.Maç 16:35 B6 ……… B4
7.Maç 17:00 B7 ……… B3
8.Maç 17:20 B8 ……… B2

5. Hafta / 05.11.2017


MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç 15:00 A1 ……… A4
2.Maç 15:20 A5 ……… A3
3.Maç 15:35 A6 ……… A2
4.Maç 16:00 A7 ……… A8
5.Maç 16:20 B1 ……… B4
6.Maç 16:35 B5 ……… B3
7.Maç 17:00 B6 ……… B2
8.Maç 17:20 B7 ……… B8

6. Hafta / 12.11.2017


MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç 15:00 A1 ……… A3
2.Maç 15:20 A4 ……… A2
3.Maç 15:35 A5 ……… A8
4.Maç 16:00 A6 ……… A7
5.Maç 16:20 B1 ……… B3
6.Maç 16:35 B4 ……… B2
7.Maç 17:00 B5 ……… B8
8.Maç 17:20 B6 ……… B7

7. Hafta / 19.11.2017


MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç 15:00 A1 ……… A2
2.Maç 15:20 A3 ……… A8
3.Maç 15:35 A4 ……… A7
4.Maç 16:00 A5 ……… A6
5.Maç 16:20 B1 ……… B2
6.Maç 16:35 B3 ……… B8
7.Maç 17:00 B4 ……… B7
8.Maç 17:20 B5 ……… B6

8. Hafta / 26.11.2017

ÇEYREK FİNAL MAÇLAR

MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç A1 ……… B4
2.Maç A2 ……… B3
3.Maç A3 ……… B2
4.Maç A4 ……… B1

9. Hafta / 03.12.2017

YARI FİNAL MAÇLAR

MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç A1B4 ……… A3B2
2.Maç A2B3 ……… A4B1

10. Hafta / 10.12.2017

FİNAL

MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç GALİPLER ……… 1-2
2.Maç MALUPLAR ……… 3-4

TAKIMLAR (A)


A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8
Kutay SALTER Bartu SARI
Ali Efe KUTLU Berk
Deniz MURAT Kayara AKBAYIR

TAKIMLAR (B)


B1 B2 B3 B4 B5 B6 B7 B8
Oğuz Önder BAŞARAN Deniz DERMAN
Sarp Emir YAĞYEMEZ Birkan ÜNEN
Giray YIRGAL Kayra Enes CEYLAN

Comments are closed.