2006-2007 / Kız-Erkek / 3×3 “Beytepe Tam Saha Basketbol Turnuvası” Fikstür ve Takımları

 

FİKSTÜR / MAÇ SONUÇLARI


1. Hafta / 08.10.2017


MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç 15:00 A1 ……… A8
2.Maç 15:20 A2 ……… A7
3.Maç 15:35 A3 ……… A6
4.Maç 16:00 A4 ……… A5
5.Maç 16:20 B1 ……… B8
6.Maç 16:35 B2 ……… B7
7.Maç 17:00 B3 ……… B6
8.Maç 17:20 B4 ……… B5

2. Hafta / 15.10.2017


MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç 15:00 A1 ……… A7
2.Maç 15:20 A8 ……… A6
3.Maç 15:35 A2 ……… A5
4.Maç 16:00 A3 ……… A4
5.Maç 16:20 B1 ……… B7
6.Maç 16:35 B8 ……… B6
7.Maç 17:00 B2 ……… B5
8.Maç 17:20 B3 ……… B4

3. Hafta / 22.10.2017


MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç 15:00 A1 ……… A6
2.Maç 15:20 A7 ……… A5
3.Maç 15:35 A8 ……… A4
4.Maç 16:00 A2 ……… A3
5.Maç 16:20 B1 ……… B6
6.Maç 16:35 B7 ……… B5
7.Maç 17:00 B8 ……… B4
8.Maç 17:20 B2 ……… B3

4. Hafta / 29.10.2017


MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç 15:00 A1 ……… A5
2.Maç 15:20 A6 ……… A4
3.Maç 15:35 A7 ……… A3
4.Maç 16:00 A8 ……… A2
5.Maç 16:20 B1 ……… B5
6.Maç 16:35 B6 ……… B4
7.Maç 17:00 B7 ……… B3
8.Maç 17:20 B8 ……… B2

5. Hafta / 05.11.2017


MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç 15:00 A1 ……… A4
2.Maç 15:20 A5 ……… A3
3.Maç 15:35 A6 ……… A2
4.Maç 16:00 A7 ……… A8
5.Maç 16:20 B1 ……… B4
6.Maç 16:35 B5 ……… B3
7.Maç 17:00 B6 ……… B2
8.Maç 17:20 B7 ……… B8

6. Hafta / 12.11.2017


MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç 15:00 A1 ……… A3
2.Maç 15:20 A4 ……… A2
3.Maç 15:35 A5 ……… A8
4.Maç 16:00 A6 ……… A7
5.Maç 16:20 B1 ……… B3
6.Maç 16:35 B4 ……… B2
7.Maç 17:00 B5 ……… B8
8.Maç 17:20 B6 ……… B7

7. Hafta / 19.11.2017


MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç 15:00 A1 ……… A2
2.Maç 15:20 A3 ……… A8
3.Maç 15:35 A4 ……… A7
4.Maç 16:00 A5 ……… A6
5.Maç 16:20 B1 ……… B2
6.Maç 16:35 B3 ……… B8
7.Maç 17:00 B4 ……… B7
8.Maç 17:20 B5 ……… B6

8. Hafta / 26.11.2017

ÇEYREK FİNAL MAÇLAR

MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç A1 ……… B4
2.Maç A2 ……… B3
3.Maç A3 ……… B2
4.Maç A4 ……… B1

9. Hafta / 03.12.2017

YARI FİNAL MAÇLAR

MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç A1B4 ……… A3B2
2.Maç A2B3 ……… A4B1

10. Hafta / 10.12.2017

FİNAL

MAÇ SAAT TAKIMLAR
1.Maç GALİPLER ……… 1-2
2.Maç MALUPLAR ……… 3-4

TAKIMLAR (A)


A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8
Kutay SALTER Bartu SARI
Ali Efe KUTLU Berk Kerim ÖZTAŞ
Deniz MURAT Kayara AKBAYIR

TAKIMLAR (B)


B1 B2 B3 B4 B5 B6 B7 B8
Oğuz Önder BAŞARAN Deniz DERMAN
Sarp Emir YAĞYEMEZ Birkan ÜNEN
Giray YIRGAL Kayra Enes CEYLAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir