Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterimize Mesajınızı Yazabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.
E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
Güvenlik için IP adresiniz bizler tarafından kaydedilmektedir. 54.161.100.24.
6 entries.
SONGÜL AKBAYIR Tarih : 26 Ekim 2017 - 17:11:
Hacetepe Beytepe Spor Kulubünü içinde yer almak Kayra için çok önemli. Onun seçiminin yanlızca bir Basketbol Kulubü değil hayat basamaklarına doğru tırmanması adına itici bir güç olduğunu düşünüyorum. Çocuklarımız da bu anlamlı bütün içinde yerlerini aldılar. Evet Hacettepe Beytepe Spor Kulubü sporun insana sağlayabileceği tüm getirileri kocaman bir sıçrayışla onlara el uzatarak başarmak adına çalışıyor. Üstelik çocuklarımızın gözlerindeki ışığı sevgiyle harmanlayarak...Hedef potayla topu buluşturmak değil, en önemli hedef neşeyle, ışıkla sıçrayabilmek. Hacettepe Beytepe Spor Kulubü ailesinin bünyesinde bulunmaktan son derece mutluyuz.
Diler Eser Tarih : 28 Eylül 2017 - 15:27:
“Hacettepe Beytepe S.K” oğlumu; tereddüt etmeden, gözüm arkada kalmadan emanet edebildiğim ikinci bir ev oldu.Emeği geçen herkese teşekkürler…
ebru.unen Tarih : 28 Eylül 2017 - 13:01:
Ben yaparım anne dedi ;Bana evet belki iyi bir basketbolcu olamayabilirim ama en azından iyi bir sporcu olabilirim bende ona oğlum iyi düşün çok zaman harcadık,çok emek verdik kolay olmayacak biliyorsun değilimi dediğimde hayır anne ben kararımı verdim artık yüzmek istemiyorum ben arkadaşlarımla ve Baki coach la beraber basketbol oynamak istiyorum derken yüzündeki o heyecan ve mutluluk her şeye değerdi bu nedenle oğlumun artık olmak istediği yerdeydi her şey çok güzel başladı çocuğumuzun gelişimini izlemek bizlere aile olarak ayrı bir keyif veriyordu çocuğumuzu evde yalnız bırakamazken yurt dışına basketbol festivaline kampa gönderdik ve dönüşte çocuğumuzun sadece basketbol gelişimini öğrenmediğini gördük karşımızda daha güçlü ve kararlı biri vardı işini yardım almadan kendi başına yapmaya çalışan biri daha öncede söylediğim gibi öncelikle Baki coach Burak coach ve Demet hanıma sezon başından bu yana çocuklarımızı sıfırdan başlayarak gerek antrenman gerek kış kampı gerekse sırbistan macaristan kamplarında çocuklarımızın gelişimi için gösterdikleri çaba,gayret,sabır ve sevgi için ne kadar teşekkür etsek azdır.çocuklarımızın her birinin gözle görülür bicimde ilerleme kaydetmesi bizlere ayrı bir gurur ve duygu dolu anlar yaşattı yapılan her karşılaşmada onlar saha içinde ter dökerken bizler tribün de velilerle beraber paylaştığımız o müthiş arkadaşlık dostluk duygularıyla beraber bir olup aile olmayı başara bildik bu da bize uzun zaman önce tattığımız nadir duyguları hatırlattı. Bu organizasyon sadece çocuklarımızın yüreğine dokunmadı bizlerde çok şey hatırlattı ve öğretti son olarak da bu gurupla buluşmamıza vesile olan oğlum Birkan a teşekkür etmek istiyorum Daha beraber nice başarılara yolunuz açık olsun.
Deniz Ceylan Tarih : 27 Eylül 2017 - 14:18:
Basketbol kulüp takımımız 2016 yılında Coach Baki Sarıca öncülüğünde basketbol sevgisiyle dolu 2006-2007 doğumlu çocuklarımız ve onlara her zaman inanmış velilerden oluşan bir grup tarafından kuruldu. Kurulduğu günden bu yana "Düzenli Çalışma, Azim ve Başarı" hedefleriyle gerek kulüp gerekse okul takımları düzeyinde 1. yılında büyük başarılar elde etti. 1 yılda 2 yurt dışı organizasyonu bir çok yurt içi organizasyonunda yer aldı. Yeni sezona da daha büyük başarı hedefleriyle girerken takımımıza desteklerini esirgemeyen başta okul müdürümüz Sayın Hüseyin Yırgal''a, Coach Baki Sarıca''ya, Coach Burak Yaşar''a, Yardımcı Coachlarımıza, İlgisini ve emeğini esirgemeyen Demet Sarı''ya, tüm veli arkadaşlarıma, ve tüm basketbolcu çocuklarımıza başarı dolu bir yıl diliyorum.
Sibel Tombak Tarih : 27 Eylül 2017 - 14:17:
Baki hoca super cok azimli ve istikrarli cocuklarimiz onun sayesinde cok ciddi gelismeler kaydetti yurt ici yurtdisi katilimlarimiz sayesinde de cocuklarimizin ufuklari genisledi.Herkese hersey icin cok tesekkurler burada olmaktan cok mutluyuz.
Demet Evren Sarı Tarih : 26 Eylül 2017 - 12:25:
28.11 2015'te başlayan basketbol hayatımızın bartu'ya kişisel ve sosyal anlamda çok önemli katkıları oldu.


Tatillerimizi, gezmelerimizi antremanlara göre ayarladık hatta bazılarını iptal ettik. Çünkü bastekbol bartu için çok önemlydi, basketbol oynarken bartunun gözlerinde gördüğüm mutluluğun herşeye bedeldi inanın.

Bartu basketbol hayatından önce içine kapanık bi çocuktu kimdi kendine güvenen bir birey oldu.
Sırbistan kampı ve yaz tatilinde ara vermeden anteramanlara devam etti onun bu anlamdaki istirrarı çok gurur verciydi.
Benimde ona destek olmam ve takım için bişeyler yapmam onu çok mutlu ediyor.
Baki hocam baskete ilk başladığımızda bartunun bir hikayesi olduğunu söylemişti çünkü mutsuz ve içine kapanıktı bartu basketbol onun içindeki boşluğu doldurdu.

Artık karşımda mutlu, hedefi olan bi bartu görüyorum inanaın bu benim için dünyalara değer..